Przeprowadzka firmy

Przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm wymaga bardziej precyzyjnego planowania, niż przeprowadzka z mieszkania do domu lub odwrotnie. Pierwsze co trzeba zrobić to rozdzielić zadania pomiędzy współpracowników tak, aby cały proces przebiegał sprawnie i nie zaburzał pracy firmy. W dużych firmach prezesi wyznaczają osoby których zadaniem jest, zajęcie się pakowaniem dokumentacji biurowej oraz segregacją i pakowaniem sprzętu biurowego.

Musimy podjąć decyzję czy całe dotychczasowe wyposażenie firmy nadaje się do dalszej eksploatacji jeśli nie, trzeba dokonać selekcji. Szczególnie delikatny sprzęt musi być też, odpowiednio zapakowany aby nie uległ uszkodzeniu w wyniku przeprowadzki. Jesteśmy także zobowiązani z odpowiednim wyprzedzeniem, powiadomić o zmianie miejsca urzędowania odpowiednie jednostki administracyjne. Nie zapomnijmy przekazać informacji wynajmującemu lokal.


Podobnie jak w przypadku wypowiedzenia umowy najmu mieszkania, musimy pamiętać o wypowiedzeniu wszelkich wiążących umów na: wodę, gaz, prąd czy internet. Jeśli przebrnęliśmy już przez ten etap, możemy zająć się wynajęciem firmy przeprowadzkowej. Firma przeprowadzkowa pomoże nam fachowo zapakować mienie firmy oraz przetransportować je w nie naruszonym stanie do nowej siedziby.

Przeprowadzki firmy Kraków

Aby zapewnić poprawne funkcjonowanie serwisu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”).