TRANSPORT MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Zapewniamy bezpieczny i sprawny transport materiałów budowlanych na plac budowy lub inne miejsce składowania.  Wyposażenie naszej firmy w odpowiednie
pojazdy oraz sprzęt, umożliwia przewóz materiałów  różnego typu.

Materiały budowlane różnią się pomiędzy sobą właściwościami fizycznymi, mechanicznymi oraz chemicznymi. Materiał budowlany możemy także podzielić
na materiały drobne oraz masowe które mogą być pakowane luzem.  Posiadamy wiedzę i doświadczenie z zakresu zabezpieczenia i przewozu różnego typu ładunków.

Zabezpieczenie materiałów budowlanych

Materiały układane są tak aby tworzyły zwartą konstrukcję dopasowaną do przestrzeni ładunkowej. Umiejętne planowanie i umiejscowienie ładunku pozwala na  przewóz materiałów budowlanych sypkich, delikatnych bez ich przemieszczania się podczas transportu. Na wyposażeniu naszej firmy posiadamy ściągacze oraz pasy mocujące. Podczas transportu dbamy o porządek i o przewożony materiał budowlany aby dostarczony został w nienaruszonym stanie.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z ostatnich usług transportowych w Brzesku i okolicach Tarnowa.

Aby zapewnić poprawne funkcjonowanie serwisu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”).