Transport pianin i fortepianów

Instrumenty muzyczne stanowią szczególną grupę materiałów przeznaczonych do transportu, łączą w sobie delikatność wykonania  z niepospolicie dużą wagą instrumentu.
Dla firmy przewozowej ich transport to nie lada zadanie logistyczne ponieważ transportowany instrument trzeba odpowiednio zabezpieczyć i jednocześnie zadbać o własne bezpieczeństwo. Jako firma transportowa z okolic Brzeska dysponujemy sprzętem adekwatnym do wykonania usługi transportu fortepianu.

Najtrudniejszy etap zlecenia stanowi wynoszenie i ponownego wnoszenie instrumentu do pomieszczenia. Do wykonania zlecenia potrzebna jest większa liczba osób ze względu na wagę pianin i fortepianów. Podczas przenoszenia instrumentów zabezpieczamy najbardziej wrażliwe miejsca przed otarciami i innymi uszkodzeniami za pomocą folii bąbelkowej i styropianowych nakładek.

Zabezpieczenie ładunku podczas jazdy polega na jego stabilnym ustawieniu oraz przymocowaniu pasami, w taki sposób aby nie przesuwał się podczas wykonywania manewrów przez kierowce. Ponad to miejsca które, są najbardziej narażone na
zetknięcie ze ścianami auta zabezpieczamy specjalistycznymi kocami transportowymi.

Cena transportu pianin i fortepianów w Krakowie w naszym przypadku uzależniona jest  od:

 wagi instrumentu,
 komplikacji podczas przenoszenia sprzętu,
 lokalizacji instrumentu,
 długości trasy.

Zapraszamy do współpracy!.

Aby zapewnić poprawne funkcjonowanie serwisu, czasami umieszczamy na komputerze użytkownika (bądź innym urządzeniu) małe pliki – tzw. cookies („ciasteczka”).